توضیحات محصول

امروز یک قالب فروشگاهی ووکامرس جذاب با نام virtue را معرفی می‌کنیم. قالب virtue به دلیل امکانات و تنظیمات زیادی که دارد، یکی از پرطرفدارترین قالب‌های رایگان فروشگاهی است.

امکانات قالب فروشگاهی ووکامرس virtue

  • اسلایدر برای صفحه اصلی و نمایشگر موبایل
  • دارا بودن بخش portfolio
  • تنظیمات صفحه اصلی
  • تنظیمات پایه و پیشرفته
  • تنظیمات فروشگاه
  • تایپوگرافی

نکات نصب و آموزش استفاده از قالب فروشگاهی ووکامرس virtue

  1. بعد از نصب قالب بر روی گزینه Begin installing plugin کلیک کرده و افزونه موردنیاز این قالب یعنی virtue/pinnade toolkit را نصب و فعال می‌کنید.

قالب فروشگاهی ووکامرس

2. افزونه بعدی که باید نصب کنیم، افزونه woocommerce است.

3. دو برگه با عنوان خانه و وبلاگ ایجاد کنید. قالب برگه خانه را بر روی fullwidth و قالب برگه وبلاگ را بر روی Blog قرار دهید.

قالب فروشگاهی ووکامرس

قالب فروشگاهی ووکامرس

4. به مسیر تنظیمات> خواندن بروید و برگه یکتا را برگه نخست و برگه نوشته‌ها را برگه وبلاگ قرار داده و تنظیمات را ذخیره نمایید.

قالب فروشگاهی ووکامرس

5. تا اینجا تنظیمات پیکربندی قالب انجام شد. از این مرحله به بعد می‌توانید از مسیر نمایش> گزینه‌های قالب، تنظیمات موردنظر خود را اعمال کنید.

نکته 1: برای مشخص کردن بخش‌هایی که می‌خواهید در صفحه اصلی نمایش داده شوند، باید از مسیر نمایش> گزینه‌های قالب> حالت صفحه خانه مواردی را که می‌خواهید در صفحه اصلی نمایش داده شوند، با drag&drop کردن آن‌ها از بخش disable به بخش enable، مشخص نمایید.

نکته 2: برای تنظیم بخش portfolio ابتدا عنوان این بخش را از مسیر مشخص کنید. سپس به بخش portfolio در پیشخوان بروید و از بخش new item، آیتم‌های خود را بسازید تا در صفحه اصلی نمایش داده شوند.

نکته 3: در هر آیتم بخش portfolio بعد از مشخص کردن عنوان، متن و تصویر شاخص، پایین صفحه بخشی با عنوان portfolio post option وجود دارد که در این بخش مشخص می‌کنید که project option (از منوی کشویی این بخش آیتم موردنظر را انتخاب می‌کنید.) و متن به چه صورتی کنار هم قرار بگیرند.

گزینه Beside: متن و project option کنار هم قرار می‌گیرند.

گزینه above: project option بالای متن قرار می‌گیرد.

گزینه Three Rows: به‌صورت سه سطری اول project option بعد متن و بعد سایر اطلاعاتی که در portfolio post option وارد کرده‌اید، نمایش داده می‌شوند.

توجه: 

در صورت به روزرسانی قالب از طریق مخزن وردپرس ممکن است قالب به زبان اصلی برگردد. در صورت به روزرسانی هر قالب نسخه جدید آن را در کوتاه ترین زمان ممکن در سایت منتشر می کنیم.

نظری بدهید