صفحه ساز
  • افزونه صفحه ساز وردپرس
  • افزونه صفحه ساز وردپرس
  • افزونه صفحه ساز وردپرس
  • افزونه صفحه ساز وردپرس
  • افزونه صفحه ساز وردپرس
  • افزونه صفحه ساز وردپرس
  • افزونه صفحه ساز وردپرس
  • افزونه صفحه ساز وردپرس

توضیحات محصول

افزونه صفحه ساز وردپرس SiteOrigin یکی از محبوب‌ترین افزونه‌های وردپرس برای طراحی دلخواه برگه های مختلف است. این افزونه جذاب و قدرتمند به شما کمک می‌کند تا به‌سادگی ستون‌های رسپانسیو را بر اساس محتوا ایجاد نمایید. به کمک افزونه صفحه ساز وردپرس، محتوای سایت شما با دستگاه‌های موبایل کاملاً سازگار خواهد بود و می‌توانید مطمئن باشید که سایت شما در موبایل به‌خوبی نمایش داده می‌شود.

از ویژگی‌های افزونه صفحه ساز وردپرس SiteOrigin این است که رابط کاربری آن بسیار شبیه خود وردپرس بوده و به شما کمک می‌کند تا بتوانید خیلی راحت با آن کار کنید و هرزمانی که خواستید برگه‌های رسپانسیو و زیبای سایت خود را طراحی کنید و از امکانات فوق‌العاده این افزونه لذت ببرید.

افزونه صفحه ساز وردپرس  SiteOrigin بر اساس استاندارد ابزارک های وردپرس کار می‌کند.

افزونه صفحه ساز وردپرس SiteOrigin با قالب شما سازگار است

افزونه صفحه ساز وردپرس SiteOrigin به شما در انتخاب هر قالب وردپرسی که دوست دارید آزادی کامل می‌دهد؛ بنابراین شما به‌راحتی می‌توانید قالب‌های خود را آن‌گونه که دوست دارید، تغییر بدهید ضمن اینکه محتوای شما حفظ خواهند شد.

با کمک افزونه صفحه ساز وردپرس هیچ کد نویسی نیاز نیست!

افزونه صفحه ساز وردپرس SiteOrigin دارای رابط کاربری drag & drop ساده است؛ به عبارتی شما نیاز به نوشتن یک خط کد هم ندارید. صفحه ساز تمام کدهای لازم را برای شما ایجاد می‌کند.

این افزونه شما را با مجموعه‌ای از سطرهای قالب‌بندی از پیش تعریف شده محدود نمی‌کند؛ بلکه برای شما انعطاف‌پذیری کامل را فراهم می‌کند. شما می‌توانید تعداد دقیق ستون‌ها برای هر سطر و وزن دقیق هر ستون (با عدد اعشار) را برگزینید. این انعطاف‌پذیری با استفاده از سازنده سطر مناسب امکان‌پذیر می شود و به شما در ایجاد محتوای متناسب زیبا با استفاده از ابزارهای پیشرفته کمک می‌کند.

افزونه صفحه ساز وردپرس

ویرایش زنده

افزونه صفحه ساز وردپرس SiteOrigin از ویرایش زنده پشتیبانی می‌کند. این ابزار به شما امکان دیدن ابزارک های ویرایش و محتوا را به‌صورت بلادرنگ می‌دهد. این ابزار سریع‌ترین راه برای تنظیم سریع و ساده محتوا است.

افزونه صفحه ساز وردپرس

تاریخچه مرورگر

تاریخچه مرورگر به شما امکان برگشت به عقب یا رفتن به جلو را در تغییراتی که انجام داده اید را می‌دهد. بعلاوه می‌توانید به‌سادگی قالب‌بندی‌ها و محتوای مختلف را بدون نگرانی از دست دادن محتوا امتحان کنید.

افزونه صفحه ساز وردپرس

استایل های سطر و ابزارک

استایل های سطر و ابزارک تمام امکاناتی را که برای ایجاد محتوای منحصربه‌فرد خود را نیاز دارید، به شما می‌دهد. خاصیت‌هایی مانند فاصله‌های داخلی (padding) رنگ‌های پس‌زمینه و فواصل ستون‌ها را می‌توانید به‌دلخواه خود تنظیم کنید. حتی می‌توانید اگر نیاز به کنترل بیشتر جزئیات دارید، CSS سفارشی و کلاس‌های CSS ایجاد نمایید.

افزونه صفحه ساز وردپرس

توجه

اگر افزونه صفحه ساز وردپرس را از طریق مخزن وردپرس به روزرسانی کنید، زبان افزونه انگلیسی خواهد شد.

در صورت به روزرسانی نسخه جدید جایگزین نسخه قبلی می شود و دانلود نسخه جدید برای کسانی که نسخه قبلی را خریداری کرده اند رایگان خواهد بود.

نظری بدهید