توضیحات محصول

سلام دوستان امروز قصد داریم قالب فروشگاه لباس بچه برای وردپرس با نام signal که بسیار زیبا و دوست‌داشتنی هست را به شما دوستان عزیز معرفی کنیم. این قالب با تنظیمات مختلفی که برای هر یک از بخش‌های خود دارد انعطاف‌پذیری بالایی را برای سفارشی‌سازی آن به‌دلخواه شما فراهم می‌کند. قالب فروشگاه لباس بچه برای وردپرس – signal یک قالب ابزارکی است که با افزونه فروشگاه ساز ووکامرس کاملاً سازگار بوده و شما می‌توانید از همه امکانات این افزونه در کنار قالب signal به‌خوبی استفاده کنید.

قالب فروشگاه لباس بچه برای وردپرس – signal برای چه سایت‌هایی مناسب است؟

قالب فروشگاهی signal که به‌صورت اختصاصی برای فروشگاه‌های لباس و لوازم بچه طراحی شده است این امکان را برای شما فراهم می‌کند تا به‌سادگی با کمی تغییر در طراحی و رنگ‌بندی آن را برای فروشگاه‌های پوشاک بزرگ‌سالان، فروشگاه عطر و ادکلن، ساعت، لوازم دکوراسیون و یا هر نوع فروشگاه دیگر استفاده کنید.

امکانات قالب فروشگاه لباس بچه برای وردپرس – signal

  • انتخاب رنگ‌بندی برای پس‌زمینه و دسته‌بندی‌ها
  • انتخاب تصویر برای سربرگ، پس‌زمینه برای کل سایت
  • ابزارک های مختلف برای بخش‌های متفاوت
  • تنظیمات سفارشی‌سازی استایل و طرح‌بندی
  • تنظیمات ووکامرس
  • تنظیمات css اضافی

و …

نکات نصب و استفاده از قالب فروشگاه لباس بچه برای وردپرس – signal

پس از نصب و فعال‌سازی قالب باید یک برگه را به‌عنوان برگه صفحه اصلی برگزینید و قالب آ را در حالت signal home قرار دهید. همچنین یک برگه را نیز به‌عنوان برگه وبلاگ ایجاد نمایید و قالب آن را پیش‌فرض قرار دهید.

قالب فروشگاه لباس بچه برای وردپرس

قالب فروشگاه لباس بچه برای وردپرس

سپس از مسیر تنظیمات> خواندن برگه یکتا را انتخاب و برگه صفحه اصلی را به‌عنوان برگه نخست و برگه وبلاگ را به‌عنوان برگه نوشته‌ها برگزینید.

قالب فروشگاه لباس بچه برای وردپرس

قالب فروشگاه لباس بچه برای وردپرس

درنهایت از مسیر نمایش> سفارشی‌سازی تنظیمات و چیدمان سایت خود را انجام دهید.

نکته: برای دسته‌بندی‌هایی که برای محصولات ایجاد می‌کنید، حتماً تصویر بندانگشتی آپلود کنید تا در سایت به‌درستی نمایش داده شوند.

قالب فروشگاه لباس بچه برای وردپرس

قالب فروشگاه لباس بچه برای وردپرس

راه ساده تر

اگر هم حوصله یا وقت ندارید کافیست فایل محتوا و ابزارک ها را درون ریزی کنید به صندلی تکیه داده و از سایت (تستی) خود لذت ببرید.

نظری بدهید