توضیحات محصول

 قدیم تر ها که نه تا همین چند سال پیش  مردم برای اطلاع از اخبار سراغ دکه های روزنامه فروشی می رفتند و روزنامه مورد علاقه خود را میخرند مشغول مطالعه می شدند امروزه با توسعه دنیای وب و علاقه مندی مردم به اینترنت ، روزنامه ها هم اینترنتی شدند حالا برای اطلاع از هر خبری در هرجای جهان و از هرموضوعی با یک سرچ ساده در اینترنت به مقصود خود میرسید.

به همین منظور برای شما که علاقه مند به داشتن یک وب سایت خبری هستید قالب زیبا و کاربردی hueman را آماده دانلود کردیم.این قالب رایگان وردپرسی که دارای سه ستون هست امکانات مناسبی را در اختیار شما قرار می دهد تا بتوانید لینک های زیادی را در نگاه اول به کاربر خود نشان دهید. این قالب که در سال 2014 معرفی شد به سرعت جایگاه خود را دربین خبر دوستان در سراسر جهان پیدا کرد.این قالب وردپرس محبوب هرسال نسخه ی جدیدی را ارایه می کند.

امکانات قالب سه ستونه  Hueman:

  •     سه ستونه
  •     امکان تعیین تعداد و جایگاه ستون برای قسمت های مختلف
  •     دارای ابزارک های اختصاصی
  •     اسلایدر زیبا و کاربردی
  •     جایگاه سه فهرست مختلف

نکات نصب:

 برای ایجاد اسلایدر باید نوشته هایی را در دسته ای خاص ایجاد کنید (تصاویر شاخص به عنوان عکس اسلایدر استفاده می شوند).سپس به پیشخوان وردپرس > نمایش > سفارشی‌سازی رفته و در تب content بخش Blog Design and Content مقدار Featured Post Count را  تعداد عکس هایی که میخواهید نمایش داده شود قرار دهید و در قسمت Featured Category دسته مورد نظرتان را انتخاب و در نهایت تغییرات را ذخیره کنید.

    برای تنظیم دکمه شبکه‌های اجتماعی می‌توانید به بخش سفارشی‌سازی بخش  ‌global setting رفته و در تب social دکمه‌های مورد نظر را اضافه کنید.

راه ساده تر

اگر هم حوصله یا وقت ندارید کافیست فایل محتوا و ابزارک هایی که در بسته نصبی هست را درون ریزی کنید به صندلی تکیه داده و از سایت (تستی) خود لذت ببرید.

نظری بدهید