/ در مقالات / توسط
آخرین زمان ویرایش:

11 ربات مفید در مسنجر تلگرام

 

یکی از مسنجر های پر طرفدار و محبوب در سراسر جهان ،مسنجر تلگرام است. این نرم افزار ویژگی های مفیدی مانند پیام های خود تخریب شونده و استیکرهای فوق العاده دارد. یکی از دیگر مواردی که به این پیام رسان افزوده شده است، ربات ها هستند که شما میتوانید برای دسترسی به انواع اطلاعات و ابزارها از آن ها استفاده کنید. تعداد ربات هایی شما میتوانید از آن ها استفاده کنید بسیار زیاد است. بنابراین این مقاله میتواند مرجع بسیار خوبی برای شما در استفاده های بعدی از این پیام رسان باشد.

11 ربات مفید تلگرام

1- @nowtrendingbot

اگر قصد اطلاع از آخرین اخبار پر جستجو (trend) مطلع شوید، به احتمال زیاد باید از این ربات استفاده کنید. تنها با تایپ کردن  nowtrendingbot، شما از جدیدترین اخباری که هرکس در مورد آن صحبت کرده، اطلاع پیدا میکنید.

شما میتوانید در آموزشگاه حرفه ای ایندیزاین نسبت به آموزش دیدن تدوین کتاب و مجلات اقدام نمایید.

2- @wiki

مانند سایت ویکیپدیا شما هر اطلاعاتی که درباره هر چیزی که بخواهید، میتوانید در آن پیدا کنید. فقط کافی است مانند فرمتی که خود این ربات به شما میگوید عمل کنید تا نتایج یافته شده در ویکیپدیا را برای شما نمایش دهد. بعنوان مثال قصد سرچ کلمه سیب را دارید.باید بدین گونه عمل نمایید: سیب @wiki fa

3- @vid

اگر میخواهید دنبال یک فیلم بگردید ، تلگرام را ترک نکنید. برای مثال، شما @vid s8 را تایپ کنید و از نتایج بسیار زیادی که برایتان نمایش داده میشود، ویدیوی مورد نظرتان را انتخاب نمایید.

11 ربات مفید تلگرام

4- @imdb

اگر میخواهید اطلاعاتی راجع به فیلمی بدست آورید، میتوانید از این ربات استفاده کنید. Imdb تخصصی ترین مرجع فیلم و سریال در جهان است و اطلاعات کامل و با ارزشی در این سایت وجود دارد.

آموزشگاه فتوشاپ

5- @udbot

رباتی است که در جهت استفاده فرهنگ لغات از آن استفاده میشود

11 ربات مفید تلگرام

6- @spotybot

برای افزودن ماسپاتیفای یکی از برترین مراجع موسیقی است. جایی که آثار بسیار زیادی در آن وجود دارد. اگر شما هم به دنبال موسیقی هستید، میتوانید از این ربات استفاده کنید.

11 ربات مفید تلگرام

7- @bold

یکی از ربات های جالب این ربات است که با استفاده از آن میتوانید، متون خود را bold, italic, fixedsys بکنید.

کلاس های آموزش icdl

8- @gif

یکی از مواردی که امروزه بسیار مورد استفاده کاربران در تلگرام شده است، استفاده از گیف های جالب و بامزه است. با این ربات شما دسترسی بسیار زیادی به انواع مختلف گیف ها دارید که میتوانید از آن ها در گفتگو های روزمره خود استفاده کنید.

9- @storebot

همانطور که میدانید هر روزه ربات های بسیار زیادی به تلگرام اضافه میشود که قطعا نمیتوان همه آن ها را به سادگی پیدا کرد. با این ربات شما میتوانید لیستی از ربات های تلگرام را مشاهده نمایید.

10- @gamebot

یکی از قابلیت های جدیدی که به تلگرام اضافه شد، این است که میتوانید بصورت آنلاین در تلگرام بازی کنید. اگر شما هم میخواهید از بازی کردن لذت ببرید با تایپ این عبارت لیست این بازی ها را مشاهده میکنید.

11- @voicybot

اگر شما هم از تایپ کردن خسته شده اید و میخواهید شخص دیگری برایتان تایپ کند، به شما استفاده از این ربات را پیشنهاد میدهیم. این ربات با دریافت صداهای یک دقیقه ای آن ها را به متن تبدیل میکند و خوشبختانه از زبان فارسی هم پشتیبانی میکند و بسیاار دقیق و هوشمند نیز هست.

CMS مارکت

مدیر سایت CMS مارکت

نوشته های مشابه

راهکار افزایش سرعت سایت

در این مقاله قصد بررسی موارد و راه هایی را داریم تا توسط آن ها بتوانیم سرعت سایت خود را…

نظری بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *