/ در مقالات / توسط

مبلمان اداری چیست؟

مبلمان اداری چیست؟

همانطور که همه شما میدانید مبلمان اداری مجموعه ای از میز و صندلی گفته میشود که در بخش های مختلف یک شرکت و یا اداره مانند اتاق کنفرانس، اتاق مدیریت و یا سالن انتظار و غیره به کار میرود. مبلمان اداری اجزای متفاوتی دارند که شامل میز اداری، میز کنفرانس، پارتیشن و یا انواع صندلی میباشد. مبلمان اداری انواع مختلفی دارند که شامل سبک کلاسیک، مدرن و یا سبک های دیگر میشود. هر یک از اجزای مبلمان اداری متناسب با کاربرد انها تولید میشود که شما باید پیش از خرید از انها آگاهی داشته باشید. پس با ما همراه باشید…

اجزای مبلمان اداری :

۱ – صندلی اداری

در نظر بگیرید کارمندی را که یک سوم از روز خود را در محیط کار میگذراند. پس یعنی بیشترین تایم را بر روی صندلی خود میگذراند. در نتیجه زمانی که میخواهید اجزای مبلمان اداری خود را انتخاب کنید حواستان باشد که صندلی های کارمندان را به گونه ای انتخاب کنید تا متناسب با فرم بدنی باشد و موجب خستگی افراد نشود. در این صورت میتوانید راندمان کاری آنها را افزایش دهید. 

۲ – صندلی مدیریتی

صندلی مدیریتی از نظر اندازه بزرگ تر از صندلی های کارمندی میباشد. از آنجایی که صندلی مدیریتی یکی از نقاط عطف شرکت محسوب میشود پس باید در زمان خرید وسواس زیادی به خرج داد. روکش این صندلی باید از پارچه و یا چرم مرغوب باشد و همچنین در طراحی مبلمان اداری پشتی و دسته های صندلی مدیریتی باید نرم و قابل تنظیم باشد.

۳ – میز اداری

هر کدام از میز های اداری کاربرد های متفاوتی دارند. فقط توجه داشته باشید تا ارگونومیک مناسب بر روی آن پیاده سازی شده باشد.

۴ – میز مدیریتی

علاوه بر صندلی های مدیریتی، میز مدیریتی هم باید متناسب با شخصیت کاری شما باشد. میز های مدیریتی علاوه بر اینکه باید با دکوراسیون داخلی همخوانی داشته باشند، باید از جنس مرغوب و خاصی هم ساخته شود. 

۵ – کتابخانه و فایلینگ

کتابخانه ها از اجزای مهم هر شرکتی محسوب میشود و میتوان در هر اتاقی از آن استفاده کرد. یکی از نکات مهم درمورد خرید کتابخانه ها، میزان فضای ذخیره سازی و امنیت آن میباشد.

۶ – گاو صندوق

امروزه گاو صندوق ها ا توجه به نیاز کاربران و مصرف کنندگان ساخته میشود. ابعاد، جنس بدنه و قابلیت های باز کردن از نکات مهم خرید گاو صندوق میباشد.

نوشته های مشابه

چگونه در برنامه نویسی ios حرفه ای بشویم

ممکن است شما هم جزو افرادی باشید که بخواهید برای ios برنامه تولید کنید و برای این کار نیازمند راهنمایی…

کاربرد نرم افزار زیبراش در صنعت طلاسازی

قدمت نرم افزار زیبراش به سال 1999 بر میگردد.زمانیکه کمپانی Pixologic  با خلق Zbrush غوغایی در زمینه نرم افزارها در…

نظری بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *