امنیت

وب سایت ها همیشه در معرض خطرات امنیتی و حملات هکرها هستند. برخی از تمهیدات امنیتی هنگام طراحی و کدنویسی سایت اعمال می شوند و برخی نیز پس از راه اندازی سایت انجام می شود.

قطعا سایت شما یک سری روش ها و فضاهای ارتباطی با کاربران را ایجاد می کند. در هر جایی از سایت که تعامل وجود داشته باشد، پتانسیل آسیب پذیری امنیتی را دارد. وب سایت ها اغلب بازدیدکنندگان را ترغیب به انجام کارهای زیر می کنند:

  • جستجو برای یک محصول، خدمات یا مکان
  • پر کردن یک فرم تماس
  • جستجو در محتوای سایت
  • استفاده از سبد خرید
  • ایجاد حساب کاربری
  • ورود به حساب کاربری

در تمام موارد بالا، کاربران سایت شما با وب سرور سایت (احتمالا ارتباط با پایگاه داده) در تعامل هستند. در هر لحظه ی برقراری ارتباط مانند پر کردن یک فیلد از فرم و یا جستجوی یک فیلد، درست نوشته شدن کدهای برنامه اجازه می دهید فقط بخش کوچکی از دستورات و اطلاعات مبادله شوند که این ایده آل امنیت برای یک سایت است!

با این حال اعمال این محدودیت ها به صورت خودکار فراهم نمی شود و نیاز به برنامه نویسان حرفه ای با زمان کافی برای انجام کار دارد. بنابراین اگر برنامه نویسان به این نکات توجه لازم را نداشته باشند، روزنه های خطرناکی برای  ورود هکرها به جا می گذارند. البته به طور معمول حتی با دقت کامل در کد نویسی باز هم یک سری روزنه های خطرناک امنیتی باقی می ماند که بستن آن ها با انجام عملیات امنیتی پس از راه اندازی سایت انجام می شود.

هیچ گاه نمی توان گفت یک سایت صد در صد امن است. زیرا همیشه راه کارهای جدید برای حمله به سایت ها ابداع می شود اما می توان امنیت قابل قبولی برای سایت فراهم کرد.

 امنیت وردپرس

امنیت وردپرس همواره مسئله مورد توجه توسعه دهندگان آن است. اگر چه در بسیاری از آخرین به روزرسانی ها (از جمله وردپرس 4.5.2) مسائل امنیتی مورد توجه قرار گرفته است؛ اما هنوز هم امنیت وردپرس نیاز به بهبود و توسعه دارد. برای افزایش امنیت وردپرس راه کارها و پلاگین های متعددی ارائه شده است که هر یک امکانات خاصی برای افزایش امنیت وردپرس ارائه می دهند اما نکته مهم این است که برای افزایش امنیت وردپرس، سایت ، و شرایط آن و روزنه هایی که احتمال حمله از سوی هکرها را دارد مورد بررسی قرار دهیم و با توجه به این امکانات عملیات توسعه امنیت وردپرس را برنامه ریزی کنیم.

امنیت وردپرس

خدمات امنیت وردپرس توسط cms مارکت

با توجه به آسیب پذیر بودن وردپرس از نظر امنیتی، cms مارکت در نظر دارد خدمات امنیت وردپرس را به کاربران خود ارائه دهد. ما سایت وردپرسی شما را مورد بررسی قرار می دهیم و روزنه های آسیب پذیر آن را پیدا می کنیم و با توجه به بررسی های انجام شده، بهترین راهکارها را برای توسعه امنیت در سایت شما ارائه می دهیم.

برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

تلفن تماس: 66970527-021

ارسال تیکت