/ در مقالات / توسط
آخرین زمان ویرایش:

چگونگی نمایش تعداد کل نظرات کاربران در وردپرس

آیا می‌خواهید تعداد کل نظرات کاربران را در سایت وردپرسی خود نمایش دهید؟ آیا می‌دانید نمایش نظرات کاربران مختلف چه مزیتی برای سایت شما دارد؟

نظرات به کاربران اجازه مشارکت و تعامل با محتوای سایت شما را می‌دهد. با نمایش کل نظرات کاربران می‌توانید کاربران بیشتری را به پیوستن به بحث و گفتگو تشویق کنید. این امر علاوه بر اینکه موجب جذاب‌تر شدن محتوای سایت شما می‌شود به شما کمک می‌کند که از این طریق کاربران بیشتری را برای بازدید از سایت خود جذب کنید.

تعدادکل نظرات

در این مقاله ما به شما نشان می‌دهیم که چگونه به‌راحتی می‌توانید تمام نظرات کاربران را در سایت وردپرسی خود نمایش دهید.

روش اول: نمایش نظرات کاربران در وردپرس با استفاده از افزونه

این روش ساده‌ترین متدی است که به همه کاربران توصیه می‌شود. اولین کاری که باید انجام دهید، نصب و فعال‌سازی افزونه Simple Blog Stats است. پس از فعال‌سازی باید برای پیکربندی به بخش تنظیمات (setting) افزونه  Simple Blog Stats بروید.

این افزونه به شما اجازه نمایش آمار سایت شما را با استفاده از شورت کدها و برچسب‌های قالب می‌دهد.

در صفحه تنظیمات این افزونه در قسمت شورت کدها می‌توانید شورت کدهایی را که در آمارهای مختلف استفاده کنید، مشاهده کنید. ازجمله این شورت کدها تعداد کل نظرات کاربران، کاربران ثبت‌نام‌شده، دسته‌بندی‌ها، برچسب‌ها و … است.

برای نمایش تعداد کل نظرات کاربران تأییدشده، باید از شورت کد [sbs_approved]استفاده کنید.

تعدادکل نظرات کاربران

به عبارتی می‌توانید این شورت کد را در هر نوشته، برگه و یا ابزارک متنی استفاده کنید.

برای دریافت افزونه  Simple Blog Stats اینجا کلیک کنید.

روش دوم: نمایش تعداد کل نظرات کاربران با استفاده از قطعه کد

در این روش شما باید به فایل‌های وردپرس خود، کد اضافه کنید. ابتدا باید قطعه کد زیر را به فایل function.php خود اضافه کنید.

این کد به‌سادگی تابعی ایجاد می‌کند که تمام نظرات تأییدشده را در وب‌سایت شما نمایش می‌دهد (با استفاده از ایجاد یک شورت کد). شما می‌توانید پیام‌های خروجی را برحسب نیاز خود سفارشی کنید. سپس از شورت کد [wpb_total_comments] در نوشته‌ها، برگه‌ها و یا ابزارک متنی برای نمایش تعداد کل نظرات کاربران در سایت خود استفاده نمایید.

امیدواریم که این مقاله در نمایش تعداد کل نظرات کاربران در سایت وردپرسی شما کمک کرده باشد. همچنین برای جذب نظرات بیشتر کاربران در سایت خود می‌توانید مقاله 11 راه‌کار برای دریافت نظرات بیشتر در نوشته‌های وردپرسی خود را مطالعه نمایید.

 

CMS مارکت

مدیر سایت CMS مارکت

نوشته های مشابه

چگونگی نمایش تصادفی نوشته ها در وردپرس

آیا می‌خواهید از امکان نمایش تصادفی نوشته ها در وردپرس استفاده کنید؟ به‌طورکلی این کار چه سودی برای سایت ما دارد؟…

11 روش برای دریافت نظرات بیشتر در وردپرس

آیا می‌خواهید دریافت نظرات بیشتر در وردپرس را برای نوشته‌های سایت خود داشته باشید؟ اغلب، چگونگی افزایش نظرات کاربران بر…

نظری بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *