ساخت و طراحی سایت

چرا نیاز به ساخت و طراحی سایت داریم؟

ساخت و طراحی سایت مانند بازکردن یک در و دعوت مشتریان بالقوه به کسب و کار خود است. سایت شما به صورت 24 ساعته با مشتریان در ارتباط است. حتی زمانی که بر روی سایت خود کار نمی کنید سایت شما در حال جذب مشتری است! مشتریان می توانند از طریق وب سایت کسب و کار شما را بشناسند و به راحتی از محصولات یا خدمات شما استفاده کنند. این امر می تواند خیلی بهتر و موثرتر از دادن کارت ویزیت کسب و کارتان به صورت دستی به مردم باشد. با ساخت و طراحی سایت به صورت هوشمندانه قدرت نفوذ روی تصمیم گیری مشتریان بالقوه خود را دارید!

طراحی سایت

هفت دلیل مهم که ساخت و طراحی سایت برای کسب و کار را ضروری می کند

 1. دسترسی به شما افزایش می یابد

مردم در جای جای شهر، کشور و حتی خارج از محدوده ی مرزها به محصولات و خدمات شما دسترسی دارند.

  2. افزایش اثر بخشی تبلیغات کسب و کار شما

چاپ کارت ویزیت، عکس‌ها و بروشورهای تبلیغاتی استاتیک است درحالی‌که سایت داینامیک است. سایت می‌تواند نقش یک بروشور آنلاین تبلیغاتی را برای کسب‌ وکار شما ایفا کند و این قابلیت را دارد که همیشه تغییر کند و محصولات و خدمات جدید شما را بدون محدودیت زمانی و مکانی به کاربران ارائه دهد.

  3. جمع‌آوری بازخورد مشتریان

استفاده از فرم‌ها، ایمیل و رسانه‌های اجتماعی مانند فیس‌بوک، تلگرام، اینستاگرام و … به مشتریان شما امکان برقراری ارتباط با شما را می‌دهد و شما می‌توانید از این طریق نیازها و نظرات مشتریان را مورد بررسی قرار دهید و به ایده‌های جالبی برای ایجاد محصول و یا خدمات جدید برسید.

 4. شناخت کسب وکار و برند شما

ساخت و طراحی سایت خوب بازدید کاربران از سایت شما را در موتورهای جستجو افزایش می‌دهد که این امر موجب شناخت بیشتر کسب‌وکار شما و جذب مشتریان جدید می‌شود؛ بنابراین طراح سایت شما نباید ایده‌های طراحی خلاقانه سایت باشد بلکه باید بداند که چگونه سایت شما را در موتورهای جستجو محبوب کند تا مشتریان بتوانند آن را به‌راحتی پیدا کنند.

طراحی سایت

 

 5. فروش مستقیم

تجارت الکترونیکی به طرز چشمگیری می‌تواند سربارهای پرهزینه را کاهش دهد. حتی اگر شما محصولات خود را به‌صورت آنلاین به فروش نرسانید، ساخت و طراحی سایت امکان شناخت شرکت، سازمان و یا کسب‌وکار شما را به مشتریان می‌دهد.

 6. رسیدن به مشتریان امروز

برای انسان امروز زندگی بدون دنیای ارتباطات دیجیتال مفهومی ندارد. با توجه به آمار ارائه ‌شده بیش از 60% از جمعیت کشور از اینترنت استفاده می‌کنند و بعلاوه استفاده از شبکه‌های اجتماعی روزبه‌روز در حال افزایش است؛ بنابراین واضح است که بدون ساخت و طراحی سایت باکیفیت نمی‌توانید بازار هدف خود را توسعه دهید.

 7. رقبای شما

هر چه زودتر برای ساخت و طراحی سایت خود اقدام کنید بهتر است. رقبای شما نیز این موضوع را می‌دانند. مشتریان شما (مشتریان بالقوه) همواره در حال تصمیم‌گیری بر اساس استانداردهای سایت شما هستند. یک وب‌سایت مفید، جذاب و کارآمد می‌تواند به ایجاد شرایط برابر در رقابت بین شرکت‌های کوچک و بزرگ کمک نماید.

خدمات ساخت و طراحی سایت و قالب توسط CMS مارکت

با توجه به دلایلی که در این مقاله بیان کردیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که داشتن یک سایت با کیفیت در بازار رقابت تجارت الکترونیکی امروز امری اجتناب‌ناپذیر است. طراحی سایت باکیفیت و کاربرپسند که ایده هوشمندانه‌ای در پس آن باشد، نیازمند متخصصان و برنامه نویسان حرفه‌ای است که در این زمینه تجربه کافی را داشته باشند. در این راستا با ارائه خدمات ساخت و طراحی سایت و قالب اعم از ساخت و طراحی سایت و قالب وردپرس، طراحی انواع CMSهای سفارشی با جدیدترین متدولوژی‌های روز طراحی سایت و با زبان برنامه‌نویسی موردنظر شما (MVC, ASP.NET, PHP, …) در خدمت شما عزیزان هستیم. ما به شما اطمینان می‌دهیم که سایت موردنظر شما را با توجه با نیازهایی که شما به ما اعلام می‌کنید و نیازهایی که متخصصان ما بر اساس تجربه خود لازم به پیاده‌سازی می‌دانند با بهترین کیفیت و طبق زمان‌بندی اعلام‌شده و مطابق سلیقه شما، طراحی کنیم.

از دیگر امتیازات ما برای شما عزیزان پس از ساخت و طراحی سایت و قالب، پشتیبانی رایگان سایت شما به مدت شش ماه ( شامل پشتیبانی امنیتی، بک آپ گیری، به روزرسانی ) می‌باشد.

برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

تلفن تماس: 66970527-021

ارسال تیکت