سئو (SEO)

سئو یا بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو (Search Engine Optimization) فرآیندی است که باعث می شود یک وب سایت و یا صفحه ای از سایت درون نتایج ارگانیک یا طبیعی موتورهای جستجو در بالاترین رتبه ممکن قرار گیرد.

یکی از مهترین پارامترهای موجود در طراحی سایت نمایش سایت در نتایج موتورهای جستجوگر اینترنت مانند گوگل ، بینگ و یاهو می باشد.

اگر سایت شما در موتورهای جستجوگر اینترنت رتبه بالایی نداشته باشد کاربران نمی توانند سایت شما را پیدا کرده و از خدمات شما استفاده کنند.

در واقع با استفاده از سئو و بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو ، آن سایت در بالاترین رتبه یعنی اولین رتبه یا رتبه های برتر قرار میگیرد و بیشترین بازدید را نصیب خود می کند. البته گرفتن رتبه اول برای کلمات کلیدی با رقابت زیاد کمی دشوار است. فرآیند بهینه سازی سایت یک فرآیند طولانی و زمان بر است و نیاز به بررسی ها ، تغییرات پی در پی و فعالیت های زیادی دارد.

تیمی که خدمات سئو سایت را ارائه می دهد و یک سایت را سئو و بهینه سازی می کند باید با آخرین تکنیک های سئو و الگوریتم های گوگل و سایر موتورهای جستجو آشنا باشد تا به رتبه سایت درون نتایج لطمه ای وارد نشود.

تکنیک های مختلفی برای رسیدن به سئو وجود دارد ازجمله اطمینان از اینکه سبک طراحی سایت به گونه ای باشد که کاربر به سادگی بتواند محتوای مورد نظرش را پیدا کند، صفحات mobile-friendly باشند و به سرعت لود شوند، لینک های داخلی و خارجی مناسب در بخش های مختلف سایت وجود داشته باشد، محتوای مناسب و به روز در سایت بارگذاری شود و … .

سئو, سئو سایت, سئو وردپرس, سئو سایت وردپرس

به هر حال آنچه که اهمیت دارد این است که چه نتایجی از سئو سازی یک سایت حاصل می شود که ما را  به  انجام این فرایند ترغیب می کند؟

سئو موجب افزایش ترافیک کسب و کار شما خواهد شد

رتبه های بالا در نتایج موتورهای جستجو موجب افزایش بازدید و کلیک توسط کاربران می شود.

این نکته را بدانید که کاربرانی که کلیک می کنند قطعاً مشتریان بالقوه شما هستند!

سئو, سئو سایت, سئو وردپرس, سئو سایت وردپرس

بنابراین رتبه بندی در موقعیت های بالا باعث افزایش ترافیک قابل توجه برای سایت شما خواهد شد. به کمک ابزارهای تجزیه و تحلیل و گزارش گیری می توان این افزایش قطعی در ترافیک را مشاهده کرد. بنابراین سئو یک راه حل قطعی برای به نتیجه رسیدن تلاش های شما (نه بلافاصله اما به سرعت) خواهد بود چرا که با شروع فرایند سئو سازی ترافیک سایت شما به مرور با یک نرخ ثابت افزایش خواهد یافت.

سئو موجب دیده شدن، برند شدن و افزایش اعتبار کسب و کار شما خواهد بود

ما باید به این باور برسیم که سئو یک هزینه نیست بلکه یک سرمایه گذاری با بازده بالا است. هنگامی که کاربران محصولات و خدمات مرتبط با زمینه فعالیت شما را جستجو می کنند، بدون شک دوست دارید محصولات شما تا حد امکان در بالاترین رتبه بندی موتورهای جستجو (بخصوص گوگل) قرار بگیرد. بنابراین وقتی که شما بتوانید به طور مداوم در عبارات مرتبط با کسب و کارتان که توسط کاربران جستجو می شود در رتبه های بالای موتور جستجو قرار بگیرید، شانس وب سایت شما برای کلیک کردن توسط  مشتریان بالقوه افزایش خواهد یافت و این تداوم موجب جلب اطمینان کاربران خواهد شد. به عبارتی سئو موجب اعتبار کسب و کار شما خواهد بود چرا که معمولا در ذهن کاربران در مورد عبارتی که جستجو می کنند، یک رتبه بندی ای از صفحاتی که نتیجه جستجو است ایجاد می شود و سایت هایی که رتبه بالاتری داشته باشند احتمال انتخاب شدن بیشتری خواهند داشت.

سئو یکی از بهترین راه های بازدهی سرمایه در عرصه تبلیغات است

دستاوردهای سئو برای افزایش سود کسب و کار شما بسیار بالاتر از تبلیغات آفلاین به شیوه سنتی است (در این زمینه می توان تقریبا تمام انواع بازاریابی های اینترنتی را مثال زد). دلیل این امر این است که در سئو یک استراتژی بازاریابی نهفته است که به شما اجازه می دهد خدمات و محصولات خود را هنگامی که کاربران به دنبال آن ها هستند، عرضه نمایید. بنابراین

لازم نیست که کاربران را متقاعد کنید که به خدمات و محصولات شما نیاز دارند، بلکه باید به آن ها اطمینان دهید که محصولات و خدمات شما برای آن ها بهترین، مناسب ترین و مطمئن ترین انتخاب است.

 

شما به کمک سئو نیمی از مسیر رقابت برای کسب موفقیت را حتی قبل از شروع کسب و کار بدست می آورید!

سئو, سئو سایت, سئو وردپرس, سئو سایت وردپرس

سئو به مشتریان شما دید ویژه ای می دهد

همانطور که قبلا گفته شد، سئو موجب ایجاد ترافیک با ارزش برای سایت شما خواهد شد. گوگل روند این ترافیک را تجزیه و تحلیل می کند. داده ها و معیار های حاصل از این تجزیه و تحلیل بسیار مهم است زیرا به شما اطلاعات ارزشمندی درباره مشتریان می دهند از جمله چگونگی جستجو، زبان، تکنولوژی،  منطقه، زمان و روزهایی که آن ها بیشتر فعالیت می کنند و غیره. این اطلاعات بسیار با ارزش هستند چرا که می تواند به شما در تصمیم گیری آگاهانه در مورد استراتژی آنلاین و آفلاین کسب و کار شما، کمک شایانی کند. بعلاوه می توانید محصولات جدیدی را با بررسی کلمات کلیدی و آنچه که کاربران بیشتر آن ها را جستجو می کنند، ایجاد نمایید.

خدمات سئو سایت 

با توجه به توضیحاتی که در خصوص اهمیت سئو بیان کردیم، به این نتیجه می رسیم که امروزه بعد از نیاز داشتن و طراحی وب سایت با کیفیت و استاندارد، برای داشتن توان رقابت با کسانی که در زمینه کسب و کار شما فعالیت می کنند و روزانه هزاران مشتری را از طریق بازاریابی های اینترنتی و تولید محتوای مناسب  و بهینه جذب می کنند، تنها راه بهتر دیده شدن سئو کردن سایت کسب و کارتان می باشد.

در این راستا در CMS مارکت خدمات سئو سایت را به شما ارائه می دهیم و طی یک بازه زمانی مشخص و مشاوره با شما، سایت کسب و کار شما را سئو خواهیم کرد و به شما کمک می کنیم تا بتوانید در بازار اینترنتی امروز که شرایط رقابتی بسیار پیچیده ای دارد محصولات و خدمات خود را ارائه دهید و بهتر دیده شوید.

برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

تلفن تماس: 66970527-021

ارسال تیکت