توضیحات محصول

اگر یک سرچ کوتاه  بین قالب‌های وردپرس کرده باشید  قالب‌های تک‌صفحه‌ای زیادی را خواهید یافت که امکانات فراوانی را در صفحه اول گنجانده‌اند. امکاناتی که لزوما برای همه کاربردی نیست. در قالب تک‌صفحه‌ای Gaga Lite امکانات فراوانی مثل نمایش نمونه‌کارها، نمایش دیدگاه‌‌ مشتریان، نمایش ‌لوگوی همکاران و … قرار دارد و ما می‌توانیم هر کدام را به دلخواه در صفحه اول قرار دهیم. همچنین می‌توانیم انتخاب کنیم که کدام از این بخش‌ها در منو(  منوی چسبان )  قرار داشته باشد. این قالب وردپرس ظاهر فوق‌العاده زیبایی دارد. با دیدن دموی آنلاین این قالب وردپرس تک صفحه ای  حتما شما هم با ما هم عقیده خواهید شد.

 

امکانات قالب تک‌صفحه‌ای Gaga Lite

 

  •     طراحی ویژه و متفاوت و کاربردی
  •     اسلایدر زیبا
  •     منوی چسبان
  •     کاملا واکنش‌گرا
  •     امکانات زیاد در صفحه اول

نکات نصب

زمانی که قالب رو نصب کردید به شما پیشنهاد می شود افزونه هایی را نصب کنید.

سپس  یک برگه (مثلا با نام خانه) بسازید و قالب آن را Home page قرار دهید. سپس از تنظیمات > خواندن، این برگه را به عنوان صفحه اول انتخاب کنید.

تمام تنظیمات این قالب در بخش سفارشی‌سازی قرار دارد.

برای ساخت اسلایدر یک سری نوشته با تصویر شاخص(عکس اسلایدر) در یک دسته خاص بسازید بعد در سفارشی سازی> home page settings بخش slider settings تیک فعال‌سازی را زده و دسته مورد نظر را انتخاب کنید.

راه ساده تر

اگر هم حوصله یا وقت ندارید کافیست فایل محتوا و ابزارک هایی که در بسته نصبی هست را درون ریزی کنید به صندلی تکیه داده و از سایت (تستی) خود لذت ببرید.

نظری بدهید