/ در مقالات / توسط

دکوراسیون فروشگاه های مواد غذایی

دکوراسیون فروشگاه های مواد غذایی

دکوراسیون فروشگاه های مواد غذایی

در سال های اخیر فروشگاه های زنجیره ای بسیاری مانند شهروند، کوروش، هایپر استار و غیره در شهر های مختلف افتتاح شدند و بسیاری از مردم برای خرید روزانه خود به این فروشگاه ها میروند. محبوبیت این فروشگاه ها در بین مردم به دلیل وجود تنوع در محصولات بسیار زیاد است. اما چیزی که در این فروشگاه ها وجود دارد که باعث جذب بیشتر مشتریان شده است، دسته بندی منظم محصولات است که موجب شده تا خریداران بتوانند بدون اتلاف وقت و سریع جنس مورد نیاز خود را پیدا و خرید نمایند. حال اگر شما هم دوست دارید تا فروشگاه مواد غذایی خود را ،چه کوچک باشد چه بزرگ، همانند فروشگاه های زنجیره ای دکور کنید، لازم است تا با چند نکته کلیدی و اساسی آشنا شوید و از آنها استفاده کنید.

مقالات دیگر : “استاندارد های مبلمان اداری

نکات مهم دکوراسیون فروشگاه های غذایی:

برای آنکه بتوانید در شغل فروشندگی خود موفق شوید، باید نکاتی مهم و کلیدی را در رابطه با نحوه چیدمان محصولات در قفسه ها را بدانید تا مشتریان با اسودگی بتوانند از سوپر مارکت شما خرید کنند. یکی از مهم ترین قدم ها، تهیه قفسه ها برای جداسازی محصولات مرتبط و غیر مرتبط است. اجناس درئن قفسه ها همیشه باید مرتب باشند.

– از آنجایی که مردم در زمان وارد شدن در هر مکانی به سمت راست خود نگاه می کنند. پس بهتر است تا محصولات و اجناس مهم تر را در این سمت قرار دهید.

دکوراسیون فروشگاه های مواد غذایی

– نکته جالب و البته مهم دیگر این است که اجناس گران قیمت را در قفسه هایی قرار دهید که هم طراز با چسم مشتریان هستند. قفسه های پایین تر مخصوص کالاهای با قیمت کمتر هستند.

– محصولاتی که مشابه هستند را در قفسه های کناری هم بچینید و اصلا کالاهایی را که میدانید به هم مرتبط نیستند را در یک قفسه در کنار هم قرار ندهید. با این روش محصول و یا محصولات به راحتی پیدا میشوند.

مقالات دیگر : “نکات مهم در چیدمان دکوراسیون داخلی

– در تمام فروشگاه ها باید میزان نور پردازی طوری باشد که مشتری بتواند تمامی جزییات محصول را ببیند. وقتی برای خرید مواد غذایی به سوپرمارکت میرویم، بیشتر نوشته های روی محصولات را میخوانیم و چون نوشته ها ریز هستند نیاز به نور کافی وجود دارد. پس فضاهای تاریک برای فروشگاه مواد غذایی مناسب نیست.

– در خصوص استفاده بهینه از قفسه ها، اگر سوپر مارکت های شما بسیار کوچک است، میتوانید قفسه های محصولات خود را به قسمت های کوچک تری تفکیک کنید. با این روش هوشمندانه فضای بیشتری هم برای چیدن تمامی محصولات در قفسه ها دارید.

مقالات محبوب :
دکوراسیون داخلی
مبلمان اداری

نوشته های مشابه

انواع پارتیشن اداری و مزایا و معایب آنها

انواع پارتیشن اداری و مزایا و معایب آنها پارتیشن کلمه ای انگلیسی به معنی جدا سازی ،تقسیم بندی و دسته…

هارمونی رنگ ها در دکوراسیون داخلی

هارمونی رنگ ها در دکوراسیون داخلی یک اصل مهم در ایجاد ظاهری زیبا در دکوراسیون داخلی منازل و هر محیطی…

نظری بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *